пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

Конкурсний набір на навчання

Набір до “Школи жіночого політичного лобі”Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України» оголошує конкурсний набір для участі у навчальній програмі проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», що виконується за підтримки Фонду Демократії ООН (The United Nati
ons Democracy Fund – UNDEF)

Основне завдання проекту – збільшення представництва жінок на всіх рівнях прийняття рішень, то ж запрошуються жінки, які планують політичну кар’єру і готові балотуватися на наступних виборах до рад будь-якого рівня.


Навчальна програма складається із 5-ти 2-х денних тренінгів і охоплює наступні тематики:
місцеве самоврядування та децентралізація;
статус депутатів місцевої ради та зміст їх діяльності;
вибори та виборча кампанія;
права людини та ґендерна рівність як цінності і фактори включення у всі види діяльності депутатки;
прийняття управлінських рішень та формування команди однодумців;
комунікації з місцевою громадою та ЗМІ;
проведення кампаній лобіювання.
За результатами навчання найактивнішим учасницям буде запропоновано неоплачуване стажування у радах різного рівня та участь у інших заходах проекту.
До участі у конкурсному відборі запрошуються жінки з 12 областей України в т. ч.   Тернопільської із досвідом роботи в громадських організаціях, органах державної влади, політичних партіях чи визнані фахівчині у своїй царині,  ін.
Участь у проекті є безкоштовною. Учасницям забезпечуються проїзд на усі заходи (окрім таксі та вагону потягу СВ), проживання, харчування, роздаткові матеріали.
Обовязковою умовою є участь  у всіх сесіях навчання!  Проведення   першого тренінгу –  жовтень  2016 р. Точні дати буде повідомлено учасницям, які пройдуть конкурсний відбір.
Для участі у конкурсі необхідно:
Заповнити онлайн анкету за посиланням.
Надіслати мотиваційного листа з темою «Ваше прізвище_  школа  ПУЛ», що міститиме  відповідь на питання «Чому я хочу взяти участь у проекті «Побудова жіночого політичного лобі в Україні»  (до 900 друкованих знаків) на електронну  адресу координатора  у нашому регіоні:
Хмельницька область                  genderrada@ukr.net                         Тетяна Баєва
Тернопільська область               
Чернівецька область                      
Останній термін подачі заявок 15 вересня 2016 р.
Про результати відбору учасниці будуть повідомлені особисто на поштові скриньки до 25 вересня  2016 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар