пʼятницю, 9 грудня 2016 р.

Жінки в політиці

6 грудня в приміщені офісу ГО "Молодіжне об'єднання "Файне місто" молодь обговорила  важливість представлення жінок в політиці. Приводом стала пресконференція у ДАТО. Студенти висловили різні думки, щодо необхідності збільшення представництва жінок на всі рівнях прийняття рішень в політичних партіях, державних установах та ОМС. Голова - ГО "МО "Файне місто" Вікторія Микитюк поділилась своєю думкою, про керування організацією, і в чому полягає гендерна відміність.

Також був презентований Жіночий політичний клуб Тернопільщини та  презентоване дослідження щодо участі жінок у політичних процесах в рамках проекту «Побудова жіночого політичного лобі в Україні». Проект ЖКУ не має на меті підтримку якоїсь конкретної політичної сили.
Проект «Побудова жіночого політичного лобі в Україні», впроваджується ВГО «Жіночий консорціум України» за підтримки Фонду Демократії ООН - The United Nations Democracy Fund.
Викличним завданням проекту є створення громадянської платформи, яка всебічно підтримує збільшення представництва жінок на всіх рівнях прийняття рішень.

Немає коментарів:

Дописати коментар